Kdy obdržím svůj balíček?

Víme jaké to je, když si objednáte zboží a nemůžete se ho dočkat!

Proto po obdržení Vaší objednávky děláme vše pro to, aby byl balíček co nejdříve u Vás doma a mohl dělat radost.Objednávky uhrazené přes platební bránu GoPay, online platební kartou, nebo objednávky uhrazené převodem, u nichž bude platba připsána na náš účet do 9:00 hodin, či objednávky na dobírku objednané do 9:00 hodin všedního dne, odesíláme ještě ten samý den!

V okamžiku, kdy předáme balíček dopravci, od nás dostanete email o tom, že je Váš balíček na cestě. Můžete se začít těšit!Pokud se Vám nechce čekat na kurýra, můžete si zvolit možnost dopravy na výdejní místo Zásilkovny. Pokud budete raději, když Vám balíček kurýr doveze, Zásilkovna, Česká pošta nebo PPL Vám jej doručí až na Vámi určené místo. Stačí si vybrat!

Zásilkovna

Cena 69 Kč, u objednávek nad 1 000 Kč ZDARMA

Na výběr máte téměř 11 000 míst, kde si můžete balíček vyzvednout. Zásilkovnu si můžete zvolit při platbě platební bránou GoPay, online platební kartou, převodem nebo na dobírku.Při platbě platební bránou GoPay a online platební kartou nám platba dorazí okamžitě a my balíček připravujeme a balíme!V okamžiku odeslání balíčku Vám na email dorazí trackovací číslo a Vy můžete sledovat jeho cestu. V den doručení balíčku Vám přijde SMS s heslem, které nahlásíte při vyzvednutí.

A balíček je Váš!

PPL

Cena 89 Kč, u objednávek nad 1 000 Kč ZDARMA

Ve chvíli kdy si od nás společnost Váš balíček převezme, obdržíte emailem potvrzení. Předpokládaný čas doručení Vám bude zaslán ráno SMS vden rozvozu. Pokud Vám čas nevyhovuje, můžete kurýrovi zavolat a čas změnit.

A balíček je Váš!