Jak vybrat správnou velikost?

Kalhotky

Pro zvolení správné velikosti kalhotek si můžeme pomoci měřením. Stoupněte si rovně a ideálně přes kalhotky změřte krejčovským metrem obvod boků vodorovně přes hýždě v jejich největším obvodu, tímto měřením získáme obvod boků.

Kalhotky Victoria's Secret velikostně odpovídají běžné evropské konfekci. Pokud tedy nosíte např. kalhotky velikosti M, pak Vám budou i kalhotky Victoria's Secret sedět ve velikosti M.

Tip pro vás: Pokud naměříte číslo v rozmezí dvou velikostí, zvolte větší velikost. Kalhotky vám tak budou sedět lépe a nebudou se zařezávat.

tabulka 2

Podprsenky

Pro zjištění velikosti vhodné velikosti podprsenky použijeme krejčovský metr, kterým změříme obvod přes prsa a obvod pod prsy.

Pro změření obvodu pod prsy měřte v podprsence s lehkou výztuží, stoupněte si rovně a vodorovný napnutý metr přiložíme těsně pod lem podprsenky, tímto získáme rozměr obvodu pod prsy.

Pro měření obvodu přes prsa postupujte stejným způsobem a napnutým metrem změřte vaše nejobjemnější místo přes prsa. Číslo, které získáme je obvod přes prsa. Když odečteme rozměr obvodu přes prsa od obvodu pod prsy dostaneme velikost košíčků.

Tak a teď když máme změřeno, můžeme určit správnou velikost podprsenky.

Jak určit velikost?

Pokud naměříme například pod prsy 80 cm a přes prsa 92 cm, pak postupujeme následovně: obvod je změřený na 92 cm, ale podprsenka by měla perfektně sedět na svém místě celý den, a proto se nebojte volit minimálně o 5 cm menší obvod.

Abychom se dozvěděli jakou vybrat velikost košíčků, odečítáme obvod pod prsy od naměřeného obvodu přes prsa. V tomhle případě to bude 92 cm mínus 80 cm, vychází nám 12 cm, což odpovídá košíčkům velikosti C (viz. tabulka níže).

Tip pro vás: pokud při výběru podprsenky vyberete menší obvod podprsenky, měla byste zvětšit košíčky. Například pokud vám sedí podprsenka velikosti 75C, bude Vám vyhovovat také velikost 70D.

tabulka 2

tabulka 3

tabulka 4

Pokud budete ve zvolení velikosti stále tápat, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit na info@milujuvictorku.cz a společně to zvládneme.

Jakmile správně zvolíte velikost, máte prakticky vyhráno.

Potom už záleží jen na vašich preferencích jaký typ kalhotek a podprsenky zvolíte. V každém spodním prádle Victoria's Secret se budet cítit jako bohyně.