Jak vybrat správnou velikost?

Kalhotky

Pro zvolení správné velikosti kalhotek si můžeme pomoci měřením. Stoupněte si rovně a ideálně přes kalhotky změřte krejčovským metrem obvod boků vodorovně přes hýždě v jejich největším obvodu, tímto měřením získáme obvod boků.

Kalhotky Victoria's Secret velikostně odpovídají běžné evropské konfekci. Pokud tedy nosíte např. kalhotky velikosti M, pak Vám budou i kalhotky Victoria's Secret sedět ve velikosti M.

Tip pro vás: Pokud naměříte číslo v rozmezí dvou velikostí, zvolte větší velikost. Kalhotky vám tak budou sedět lépe a nebudou se zařezávat.

tabulka 2

Podprsenky

Pro zjištění velikosti vhodné velikosti podprsenky použijeme krejčovský metr, kterým změříme obvod přes prsa a obvod pod prsy.

Pro změření obvodu pod prsy měřte v podprsence s lehkou výztuží, stoupněte si rovně a vodorovný napnutý metr přiložíme těsně pod lem podprsenky, tímto získáme rozměr obvodu pod prsy.

Pro měření obvodu přes prsa postupujte stejným způsobem a napnutým metrem změřte vaše nejobjemnější místo přes prsa. Číslo, které získáme je obvod přes prsa. Když odečteme rozměr obvodu přes prsa od obvodu pod prsy dostaneme velikost košíčků.

Tak a teď když máme změřeno, můžeme určit správnou velikost podprsenky.

Jak určit velikost?

Pokud naměříme například pod prsy 80 cm a přes prsa 92 cm, pak postupujeme následovně: obvod je změřený na 92 cm, ale podprsenka by měla perfektně sedět na svém místě celý den, a proto se nebojte volit minimálně o 5 cm menší obvod.

Abychom se dozvěděli jakou vybrat velikost košíčků, odečítáme obvod pod prsy od naměřeného obvodu přes prsa. V tomhle případě to bude 92 cm mínus 80 cm, vychází nám 12 cm, což odpovídá košíčkům velikosti C (viz. tabulka níže).

Tip pro vás: pokud při výběru podprsenky vyberete menší obvod podprsenky, měla byste zvětšit košíčky. Například pokud vám sedí podprsenka velikosti 75C, bude Vám vyhovovat také velikost 70D.

tabulka 2

tabulka 3

tabulka 4

Pokud budete ve zvolení velikosti stále tápat, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit na info@milujuvictorku.cz a společně to zvládneme.

Jakmile správně zvolíte velikost, máte prakticky vyhráno.

Potom už záleží jen na vašich preferencích jaký typ kalhotek a podprsenky zvolíte. V každém spodním prádle Victoria's Secret se budet cítit jako bohyně.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení